‌بازسازی‌ ۳۰ دستگاه واگن‌‌ قطارهای مسافری

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل رجا‌‌‌، پروژه بازسازی و بهینه‌سازی ۳۰ دستگاه از واگن‌های پلور سبز رجا با هدف افزایش ایمنی و سطح رضایت مسافران، در بهمن‌ماه سال جاری آغاز شد‌.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده مقرر است نسبت به بهینه سازی تعداد ۴ دستگاه واگن در سال ۱۳۹۷ و ۲۶ دستگاه واگن در سال ۱۳۹۸ اقدام شود.

‌تاکنون بازسازی و بهینه‌سازی ۲ دستگاه از این واگن‌ها انجام شده و طبق برنامه‌ریزی بهینه‌سازی ۲ دستگاه دیگر تا پایان سال انجام می‌شود و در مجموع ۴ دستگاه واگن پلور سبز بهینه‌سازی شده به ناوگان شرکت اضافه خواهد شد.

از شاخص‌ها و اهداف عملیات بهینه‌سازی این واگن‌ها می‌توان به ارتقای زیباسازی بصری واگن‌ها با انجام رنگ‌آمیزی کامل، افزایش رفاه مسافران با نصب سیستم احضار مهماندار از کوپه، نوسازی و بروز رسانی سیستم تصویری و زیرسازی و تعویض کامل کفپوش‌های سالن و افزایش ایمنی و رفاه مسافران اشاره کرد.

همچنین نوسازی مبل و تخت‌های کوپه‌ها و رویه‌کوبی با پارچه با کیفیت و زیبا‌، بازسازی و نوسازی سرویس‌های بهداشتی و تعویض کلی شیرآلات، نوسازی سیستم روشنایی، نوسازی نیم کوپه مهمانداران‌ و نوسازی تجهیزات داخلی کوپه‌ها نظیر شیشه‌‌، دریچه‌‌، رخت‌آویز، نگهدارنده کتیبه‌ها و غیره از دیگر موارد برای ‌بهینه‌سازی این واگن‌ها است.

انتهای پیام/ب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *